DRILL DRIVER 20V 26NM WITH BATTERY 2AH AND CHARGER
-
272,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 26 Nm |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 20 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Frână ax: | tak |
| Funcții: | wkręcanie|wiercenie |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 81.3 ± 5.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 70.3 ± 5.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Accident vascular cerebral: | nie |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Diametrul de gaurire in beton: | 10 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 0-350 / 0-1300 min⁻¹ |
| Masa: | 1.07 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
