ANGLE GRINDER 18V 125MM (3000-8500RPM; BODY)
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametrul alezajului roții abrazive: | 22.2 mm |
| Dimensiunea firului axului: | M14 |
| Iluminare de fundal: | 18 V d.c. |
| Lungimea șuruburilor de pe bandă: | tak |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Conținutul trusei: | szlifierka kątowa|uchwyt dodatkowy|osłona tarczy ściernej|kluczyk do mocowania tarczy ściernej |
| Diametrul discului abraziv: | 125 mm |
| Intărit: | 3000-8500 min⁻¹ |
| Masa: | 1.26 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Tipul motorului: | bezszczotkowy |
