DRUJBĂ 18V, 12', FĂRĂ ACUMULATOR
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitate rezervor de ulei: | 210 ml |
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Frână: | tak|podwójny |
| Iluminare de fundal: | 18 V d.c. |
| La lanțuri: | YT-849495 |
| Lungimea barei: | 12" (305 mm) |
| Numărul de celule: | 45 |
| Pasul lanțului: | 3.8" (9.525 mm) |
| Pentru ghizi: | YT-849271 |
| Perforat: | 102.0 ± 2.66 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Prindere moale: | tak |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip de montare: | P |
| Viteza de avans a lanțului: | 6.5 m/s |
| Conținutul trusei: | pilarka|prowadnica łańcucha|łańcuch tnący|osłona prowadnicy |
| Gama de modele de pulverizare: | 6 zębów x 9.525 mm |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.050" (1.27 mm) |
| Masa: | 3.3 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Tip ghidaj lanț: | 3/8 0.05x45 |
| Tip lant: | AP-12-45-509P |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
