CHAINSAW 4'' 18 V + 2AH BATTERY + CHARGER
-
412,08 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Energia bateriei: | 36 Wh |
| Iluminare de fundal: | 18 V d.c. |
| Lungimea barei: | 4" (100 mm) |
| Numărul de celule: | 26 |
| Pasul lanțului: | 0.3" (7.62 mm) |
| Perforat: | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Prindere moale: | tak |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Viteza de avans a lanțului: | 4.8 m/s |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Conținutul trusei: | pilarka|prowadnica łańcucha|łańcuch tnący|osłona prowadnicy |
| Gama de modele de pulverizare: | 6 zębów x 7.62 mm |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.043" (1.1 mm) |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 3200 min⁻¹ |
| Masa: | 1.1 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
| Ungere automată a lanțului: | nie |
