BRUSHLESS CHAINSAW 2*18V 16' WITH 2 BATTERIES 2*4AH AND DOUBLE CHARGER 2A
-
1,113,97 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate rezervor de ulei: | 0.25 l |
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Energia bateriei: | 72 Wh |
| Iluminare de fundal: | 36 (18 x2) V d.c. |
| La lanțuri: | YT-84953 |
| Lungimea barei: | 16" (400 mm) |
| Numărul de celule: | 56 |
| Pasul lanțului: | 0.375" (9.525 mm) |
| Pentru ghizi: | YT-84935 |
| Perforat: | 102.4 ± 2.54 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 95.5 ± 3.0 dB(A) |
| Prindere moale: | tak |
| Timp de incarcare: | 2 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip de montare: | P |
| Viteza de avans a lanțului: | 15 m/s |
| Capacitatea bateriei: | 4000 mAh |
| Conținutul trusei: | pilarka|prowadnica łańcucha|łańcuch tnący|osłona prowadnicy |
| Gama de modele de pulverizare: | 6 zębów x 9.525 mm |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.05" (1.3 mm) |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 8000 min⁻¹ |
| Masa: | 2.95 kg |
| Numărul de baterii din set: | 2 |
| Tip ghidaj lanț: | 3/8 0.05x56 |
| Tip lant: | AP16-56-507P |
| Tipul motorului: | bezszczotkowy |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
