POLIZOR UNGHIULAR STHOR 2200W, 230MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul alezajului roții abrazive: | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului: | M14 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 2 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 108.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 2200 W |
| Viteza reglabila electronic: | nie |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx1.5 mm² |
| Aplicație: | beton|granit |
| Conținutul trusei: | szlifierka kątowa|uchwyt dodatkowy|osłona tarczy ściernej|kluczyk do mocowania tarczy ściernej |
| Diametrul discului abraziv: | 230 mm |
| Intărit: | 6500 min⁻¹ |
| Masa: | 4.6 kg |
