POLIZOR UNGHIULAR 125MM, 500W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul alezajului roții abrazive: | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului: | M14 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.6 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 500 W |
| Viteza reglabila electronic: | nie |
| Aplicație: | metal |
| Conținutul trusei: | szlifierka kątowa|uchwyt dodatkowy|osłona tarczy ściernej|kluczyk do mocowania tarczy ściernej |
| Diametrul discului abraziv: | 125 mm |
| Intărit: | 11500 min⁻¹ |
| Masa: | 1.4 kg |
