POLIZOR UNGHIULAR,125MM, 1200W, VITEZĂ VARIABILĂ
-
210,75 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul alezajului roții abrazive: | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului: | M14 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 2 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 1200 W |
| Vibrație scăzută: | tak |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Aplicație: | stal nierdzewna|stal stopowa|żeliwo |
| Conținutul trusei: | szlifierka kątowa|uchwyt dodatkowy|osłona tarczy ściernej|kluczyk do mocowania tarczy ściernej |
| Diametrul discului abraziv: | 125 mm |
| Intărit: | 3000-11000 min⁻¹ |
| Masa: | 2 kg |
