MALAXOR 1200W,M14, 120MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Comutator mod: | nie |
| Diametrul agitatorului: | 120 mm |
| Dimensiune de filet: | M14 |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 1200 W |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Volumul masei: | 80 l |
| Intărit: | 0-680 min⁻¹ |
| Masa: | 3.4 kg |
