MAȘINĂ DE ȘLEFUIT CU VIBRAȚII 135W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 79.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 135 W |
| Viteza reglabila electronic: | nie |
| Aplicație: | farby|lakiery|szpachle|drewno |
| Conținutul trusei: | szlifierka|arkusz papieru ściernego|króciec do odprowadzania pyłu |
| Dimensiunea foii de șlefuit: | 238x90 mm |
| Dimensiuni: | 240x145x90 mm |
| Dimensiunile piciorului: | 187x90 mm |
| Intărit: | 11000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.2 kg |
