ȘLEFUITOR ''STHOR'' PENTRU LEMN 135W
-
93,29 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 84.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 135 W |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Aplicație: | farby|lakiery|szpachle|drewno |
| Conținutul trusei: | szlifierka|arkusz papieru ściernego |
| Dimensiunea foii de șlefuit: | 238x90 mm |
| Dimensiunile piciorului: | 187x90 mm |
| Intărit: | 10000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.24 kg |
