ROTOPERCUTOR 620W, 2.4J, SDS+, 6 ACCESORII
-
309,45 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 30 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 13 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 13 mm |
| Energia de impact: | 2.4 J |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | podkuwanie|wiercenie|wiercenie z udarem |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 2 m |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 620 W |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Conținutul trusei: | młotowiertarka|uchwyt dodatkowy|ogranicznik głębokości wiercenia|uchwyt wiertarski|wiertła x3|przecinak|przebijak |
| Diametrul de gaurire in beton: | 24 mm |
| Frecvența impactului: | 0-4850 min⁻¹ |
| Intărit: | 0-870 min⁻¹ |
| Masa: | 2.8 kg |
