ROTOPERCUTOR SDS PLUS 800W
-
324,54 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 40 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 13 mm |
| Energia de impact: | 3.5 J |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | podkuwanie|wiercenie|wiercenie z udarem |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 100.4 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 89.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 800 W |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Asezarea unealta in suport: | tak |
| Conținutul trusei: | młotowiertarka|uchwyt dodatkowy|ogranicznik głębokości wiercenia|gumowa osłona uchwytu SDS-Plus|wiertła x3|przecinak|przebijak |
| Diametrul de gaurire in beton: | 24 mm |
| Frecvența impactului: | 0-5000 min⁻¹ |
| Intărit: | 0-1000 min⁻¹ |
| Masa: | 2.9 kg |
