ROATĂ CU CAUCIUC NEGRU 150MM
-
19,07 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 150 mm |
| Diametrul axei: | 20 mm |
| Frână: | nie |
| Lungimea axei: | 55 mm |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 110 kg |
| Tip: | stałe |
| Tip de montare: | oś |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Lăţime: | 39 mm |
| Rulment: | tak |
