ROATĂ FIXĂ 75X21X104MM, 30KG
-
11,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 75 mm |
| Diametrul axei: | 10 mm |
| Frână: | nie |
| Lungimea axei: | 25 mm |
| Material: | szara guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 30 kg |
| Tip: | stałe |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | ślizgowe |
| Înălţime: | 104 mm |
| Lăţime: | 21 mm |
| Rulment: | tak |
