ROATA MOBILA PE FILET CU OPRITOR 75MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 75 mm |
| Frână: | tak |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 40 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | trzpień gwintowany |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Înălţime: | 97 mm |
| Lăţime: | 22 mm |
| Rulment: | tak |
