ROATĂ PIVOTANTĂ 100/30/50MM
-
14,95 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 100 mm |
| Frână: | nie |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 60 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Înălţime: | 130 mm |
| Lăţime: | 27 mm |
| Rulment: | tak |
