ROATĂ FIXĂ PENTRU CARIUCIOR, CAUCIUC, 200MM
-
42,33 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 200 mm |
| Frână: | nie |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 150 kg |
| Tip: | stałe |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Înălţime: | 235 mm |
| Lăţime: | 46 mm |
| Rulment: | tak |
