REDRESOR 6/12V, 1/4''A, 120 AH MAX
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitatea bateriei încărcate: | 120 Ah |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Curent de încărcare: | 1/4 A |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Microprocesor: | tak |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Putere: | 70 W |
| Tensiune de încărcare: | 6/12 V d.c. |
| Masa: | 0.25 kg |
| Tipul bateriei care se încarcă: | mokry|żelowy|AGM |
