REDRESOR 6/12V, 8A, 120AH
-
147,11 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitatea bateriei încărcate: | 12-120 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate: | 120 Ah |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Curent de încărcare: | 5.8 A |
| Curent de încărcare: | 8 A |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| LED indicator de încărcare: | tak |
| Microprocesor: | nie |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Putere: | 100 W |
| Siguranță: | 32V / 10A |
| Tensiune de încărcare: | 6/12 V d.c. |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 2 kg |
| Tipul bateriei care se încarcă: | mokry |
