LEVIER CU CIOC, 300MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosime: | 13 mm |
| Lungime: | 300 mm |
| Lungime de lucru: | czworokątny |
| Material: | stal węglowa |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Finisarea piesei de lucru: | szlifowana |
| Lăţime: | 16 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
