PRESĂ PNEUMATICĂ NITUIT 4.0 - 6.4MM
-
498,05 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cursa pistonului cilindrului: | 20 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Diametrul nitului: | 4|4.8|5|5.4|6|6.4 mm |
| Forța de strivire: | 1255 kg |
| Numărul de fălci: | 3 |
| Numărul de fălci de rezervă: | 3 |
| Perforat: | 94.5 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.2 ± 2.3 dB(A) |
| Masa: | 1.6 kg |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.5 MPa |
