MINI-FREZĂ ELECTRICA, 135W, LUND, 40 ACCESORII
-
139,70 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul echipamentului: | 35 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 2.3|3.2 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | wiercenie|cięcie|szlifowanie|grawerowanie|polerowanie|frezowanie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 83.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 72.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 135 W |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Conținutul trusei: | szlifierka wielofunkcyjna|giętkie przyłącze do pracy w trudno dostępnych miejscach|kamień szlifierski x10|tarcza z papierem ściernym x6|ściernica do cięcia x6|wrzeciono do mocowania ściernic |
| Dimensiuni: | 230x60x50 mm |
| Intărit: | 10 000 (I) / 15 000 (II) / 20 000 (III) / 25 000 (IV) / 30 000 (V) / 33 000 (VI) / 35 000 (max) min⁻¹ |
| Masa: | 0.53 kg |
