PLITĂ PENTRU CLĂTITE 1000W, 30CM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Acoperire antiaderent: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Formă: | okrągły |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.8 m |
| Putere: | 1000 W |
| Reglarea temperaturii: | tak |
| Conținutul trusei: | naleśnikarka|drewniana łopatka|drewniana szpatuła |
| Diametrul plăcii de încălzire: | 300 mm |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 305x325x70 mm |
| Lampa de control: | tak |
| Masa: | 1.2 kg |
