PISTOL DE UMFLAT CU MANOMETRU DIGITAL
-
90,91 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul manometrului: | 55 mm |
| Lungimea furtunului: | 440 mm |
| Material: | aluminium |
| Panou de control digital: | tak |
| Perforat: | 100.0 ± 2.5 dB(A) |
| Presiunea aerului: | 0.8 MPa |
| Presiunea sonoră: | 89.0 ± 2.5 dB(A) |
| Viteza de masurare: | LCD |
| Masa: | 0.27 kg |
