MULTIMETRU DIGITAL UNIVERSAL TIP CLEȘTE
-
83,87 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Curent alternativ: | 0-400 A |
| Dimensiunea firului trepiedului: | tak |
| Măsurarea tensiunii AC: | 0-600 V a.c. |
| Măsurarea tensiunii continue: | 0-450 V d.c. |
| Aplicație: | elektryczne |
| Măsurarea rezistenței: | 0-200 KΩ |
| Putere: | bateryjne |
| Semnal sonor: | tak |
| Test de conducere: | tak |
| Testul diodelor: | tak |
