MULTIMETRU DIGITAL UNIVERSAL
-
73,85 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Curent alternativ: | 0-10 A |
| Curent continuu: | 0-10 A |
| Măsurarea capacității: | 0-20 µF |
| Măsurarea frecvenței: | 20 kHz |
| Măsurarea tensiunii AC: | 0-600 V a.c. |
| Măsurarea tensiunii continue: | 0-600 V d.c. |
| Măsurarea tranzistorului hFE: | PNP|NPN |
| Aplicație: | elektryczne |
| Înălțimea cifrelor: | 25 mm |
| Măsurarea rezistenței: | 0-200 MΩ |
| Semnal sonor: | tak |
| Test de conducere: | tak |
| Testul diodelor: | tak |
