ASPIRATOR 1500W, CU LAMPĂ UV
-
298,32 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cap rotativ: | tak |
| Capacitate rezervor de apă: | 0.45 l |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Material: | ABS|PA66|PP |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Numărul de magneți: | 10-26 g/min |
| Presiunea aburului: | 0.1 MPa |
| Putere: | 1500 W |
| Reglarea fluxului de abur: | tak |
| Temperatura aburului: | 110 ˚C |
| Tensiunea lămpii UV: | 4.5 V d.c. |
| Alimentare lampa UV: | bateryjne |
| Conținutul trusei: | mop parowy|elastyczny wąż 75 cm|rurka 37.5 cm|pojemnik na wodę (miarka)|głowica z podstawą na mikrofibrę|duża nakładka z mikrofibry|mała nakładka z mikrofibry|nakładka do czyszczenia dywanów |
| Lampa UV: | tak |
| Masa: | 1.4 kg |
| Putere: | 3x1.5V; AA |
