MENGHINĂ DE BANC ROTATIVĂ 150MM
-
245,23 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Distanța maxilarelor: | 150 mm |
| Material: | żeliwo |
| Material fălcilor: | stal |
| Tip de montare: | obrotowe |
| Aplicație: | ślusarskie |
| Finisaj de suprafață: | lakierowana |
| Finisaj maxilar: | utwardzane |
| Latimea maxilarului: | 150 mm |
| Masa: | 12 kg |
