MENGHINĂ DE BANC FIXĂ 125MM
-
146,08 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Distanța maxilarelor: | 125 mm |
| Material: | żeliwo |
| Material fălcilor: | stal |
| Tip de montare: | stałe |
| Aplicație: | ślusarskie |
| Finisaj de suprafață: | lakierowana |
| Finisaj maxilar: | utwardzane |
| Latimea maxilarului: | 125 mm |
| Masa: | 6.5 kg |
