MENGHINĂ DE BANC FIXĂ 100MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Distanța maxilarelor: | 100 mm |
| Material: | żeliwo |
| Material fălcilor: | stal |
| Tip de montare: | stałe |
| Aplicație: | ślusarskie |
| Finisaj de suprafață: | lakierowana |
| Finisaj maxilar: | utwardzane |
| Latimea maxilarului: | 100 mm |
| Masa: | 4.5 kg |
