APARAT TĂIAT FAIANȚĂ 2 FUNCȚII 600MM
-
169,61 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul barei: | 15 mm |
| Funcții: | cięcie proste|cięcie pod kątem |
| Material: | stal|guma |
| Material lamei: | węglik wolframu |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0-90 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące |
| Dimensiunile bazei: | 780x175 mm |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 22x6x2 mm |
| Finisarea piesei de lucru: | PTFE |
| Grosimea farfuriei: | 16 mm |
| Lungimea de tăiere: | 600 mm |
| Masa: | 4.8 kg |
