APARAT DE TĂIAT FAIANȚĂ SUPORT AL., L=600MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul barei: | 20 mm |
| Material: | stal|guma |
| Material lamei: | węglik wolframu |
| Tip rulment: | kulkowe |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0-90 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 22x6x2 mm |
| Grosimea farfuriei: | 16 mm |
| Lungimea de tăiere: | 580 mm |
| Masa: | 5.16 kg |
| Rulment: | tak |
