APARAT TĂIAT FAIANȚĂ L=630MM
-
526,19 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | pokryte azotkiem tytanu |
| Funcții: | cięcie proste|cięcie pod kątem |
| Material: | stal|PVC |
| Material lamei: | YG6X |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0-45 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące |
| Dimensiunile bazei: | 760x175 mm |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 12.6x3x3 mm |
| Grosimea farfuriei: | 14 mm |
| Lungimea de tăiere: | 630 mm |
| Masa: | 10.5 kg |
