CIOCAN DE LIPIT 60W CIOCAN DE LIPIT 60W CIOCAN DE LIPIT 60W CIOCAN DE LIPIT 60W CIOCAN DE LIPIT 60W CIOCAN DE LIPIT 60W CIOCAN DE LIPIT 60W
-
33,58 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Putere: | 60 W |
| Temperatura vârfului: | 400 ˚C |
| Dimensiunile vârfului: | Ø6x78 mm |
| Masa: | 0.23 kg |
| Timp de încălzire: | 5-10 min |
