CIOCAN DE LIPIT 40W CIOCAN DE LIPIT 40W CIOCAN DE LIPIT 40W
-
27,99 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.3 m |
| Putere: | 40 W |
| Temperatura vârfului: | 400 ˚C |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 3Gx0.5 mm² |
| Dimensiunile vârfului: | Ø5x78 mm |
| Masa: | 0.17 kg |
| Timp de încălzire: | 5-10 min |
| Tipul de izolație a firului: | H03VV-F |
