MAȘINĂ DE ȘLEFUIT PNEUMATICĂ ,50MM
-
141,54 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul echipamentului: | 50 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | M6 |
| Evacuare rotativă a aerului: | 360˚ |
| Excentricitate: | 2.5 mm |
| Materialul carcasei: | kompozyt |
| Perforat: | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Conținutul trusei: | szlifierka pneumatyczna|złącze do węża|tarcza|trzpień blokujący |
| Intărit: | 20000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.65 kg |
