LANTERNĂ 10W, 500LM, XM-L2
-
80,66 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Material: | aluminium |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 10 W |
| Tip: | POWER LED |
| Dimensiuni: | 155x65x55 mm |
| Domeniu de lucru: | 500 m |
| Flux luminos: | 500 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|50%|pulsacyjny |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | CREE XM-L2 LED |
| Zoom: | nie |
