LANTERNĂ CU ACUMULATOR, 350LM, 650MAH, USB
-
59,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Material: | aluminium |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Putere: | 5 W |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 3 h |
| Tip: | POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 650 mAh |
| Dimensiuni: | 94x27 mm |
| Domeniu de lucru: | 150 m |
| Flux luminos: | 350 lm |
| Încărcător: | USB |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|20%|ściemnianie|pulsacyjny |
| Sursa de lumina: | CREE XTE LED |
| Zoom: | tak |
