LANTERNĂ CU ACUMULATOR, 15W, 1200LM, IP68, 3.7V
-
104,18 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcții: | jako powerbank 4400 mAh |
| Magnet: | nie |
| Material: | ABS|guma |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP68 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Putere: | 15 W |
| Timp de incarcare: | 6 h |
| Timpul de lucru: | 5-6 h |
| Tip: | POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Underlay: | tak |
| Unghi de lucru: | 120 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 4400 mAh |
| Dimensiuni: | 163x93x171 mm |
| Domeniu de lucru: | 250 m |
| Flux luminos: | 1200/600 lm |
| Încărcător: | USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 300 g |
| Moduri de iluminare: | 3: wysoki|niski|pulsacyjny (SOS) |
| Sursa de lumina: | SST40 LED |
