LANTERNĂ PENTRU CAP, 3W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Curea reglabilă: | tak |
| Material: | ABS |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 3+3 W |
| Tip: | POWER LED|COB LED |
| Dimensiuni: | 64x41x34 mm |
| Fluier de salvare: | tak |
| Flux luminos: | 130 / 120 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 5: CREE XPE: 100%, 50%, pulsacyjny|COB LED: 100%, jednocześnie z XPE CREE |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | CREE XPE LED |
| Vitalitate: | 100000 h |
| Zoom: | nie |
