LAMPĂ DE LUCRU 3W, COB LED, 220LM
-
24,70 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|1 LED |
| Magnet: | tak|z tyłu |
| Material: | ABS |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Putere: | 3+1 W |
| Tip: | COB LED|LED |
| Unghi de lucru: | 360 ˚ |
| Dimensiuni: | 180x55x30 mm |
| Flux luminos: | 220+70 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | 3+1 LED |
| Vitalitate: | 25000 h |
