LAMPĂ ATELIER LED 3,2W
-
35,28 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcția lanternă: | nie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Magnet: | nie |
| Material: | PVC |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | tak|obrotowy |
| Putere: | 3.2 W |
| Tip: | SMD LED |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx0.75 mm² |
| Dimensiuni: | 450x35 mm |
| Flux luminos: | 280 lm |
| Intrerupator: | nie |
| Sursa de lumina: | 16 LED |
| Temperatura de culoare: | 4000 K |
| Tipul de izolație a firului: | H05VV-F |
