LANTERNĂ DE CAP CU ACUMULATOR, 800LM,3.7V, 2200MAH
-
158,84 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Curea reglabilă: | tak |
| Magnet: | tak|z tyłu |
| Material: | aluminium|ABS |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Reglarea unghiului de iluminare: | tak |
| Rezistența la impact: | 1 m |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 1.5-5 (2.5 h - SST40 100%, 5 h - SST40 30%, 4.5 h - COB 100%, 1.5 h - SST40 + COB) h |
| Tip: | COB LED|SST40 LED |
| Tip baterie: | Li-Po |
| Un senzor de mișcare: | tak |
| Underlay: | tak |
| Unghi de lucru: | maks. 60 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 2200 mAh |
| Dimensiuni: | 82x41x53.5 mm |
| Fluier de salvare: | nie |
| Flux luminos: | 800 (600 lm - SST40 100%|250 lm - SST40 30%|250 lm - COB 100%|800 lm - SST40 + COB) lm |
| Încărcător: | USB |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 129 g |
| Moduri de iluminare: | 4: SST40 100%|SST40 30%|COB 100%|SST40 + COB |
| Zoom: | nie |
