LANTERNĂ PENTRU CAP 10W
-
70,47 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Curea reglabilă: | tak |
| Material: | aluminium |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 10 W |
| Tip: | POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Dimensiuni: | 85x15x70 mm |
| Fluier de salvare: | nie |
| Flux luminos: | 450 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 207 g |
| Moduri de iluminare: | 3: 100%|50%|pulsacyjny |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | CREE XM-L2 LED |
| Zoom: | tak |
