LANTERNĂ PENTRU CAP 3W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Curea reglabilă: | tak |
| Material: | aluminium |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 3 W |
| Tip: | POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Underlay: | tak |
| Dimensiuni: | 75x25x30 mm |
| Domeniu de lucru: | 100 m |
| Fluier de salvare: | nie |
| Flux luminos: | 100 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 3: 100%|50%|miganie |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | CREE XPE LED |
| Zoom: | nie |
