LAMPĂ ATELIER 6W COB, 600LM + 250LM, LI-ION 3.7V 2600MAH, IK07, IP54
-
168,08 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|1 LED |
| Magnet: | tak|z tyłu|w podstawie |
| Material: | ABS|powlekany gumą |
| Material abajur: | PC |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Putere: | 6+1 W |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 1.5|4.5|10 h |
| Tip: | COB LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 180 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 2600 mAh |
| Dimensiuni: | 560x30x190 mm |
| Flux luminos: | 600|250 (eco)|120 (latarka) lm |
| Încărcător: | stacja magnetyczna|sieciowa 230V~ 50Hz|USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra: | 80 |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|eco|latarka |
| Putere mecanică: | IK07 |
| Sursa de lumina: | 1+1 LED |
| Temperatura de culoare: | 6500 K |
