LAMPĂ PENTRU ATELIER LED 230V, IP65
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcția lanternă: | nie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 4.9 m |
| Magnet: | nie |
| Material: | PVC|powlekany gumą |
| Material abajur: | PC |
| Nivel de securitate: | IP65 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Putere: | 4 W |
| Rezistența la impact: | tak |
| Tip: | POWER LED |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx1 mm² |
| Dimensiuni: | 500x64 mm |
| Flux luminos: | 400 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Sursa de lumina: | 4 LED |
| Tipul de izolație a firului: | H05RN-F |
