LAMPĂ PENTRU CAPOTĂ 120 LED
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Distanțarea suportului de montare: | 1120-2000 mm |
| Funcția lanternă: | nie |
| Magnet: | tak|w podstawach |
| Material: | PVC |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | tak|pod maskę |
| Timp de incarcare: | 4-5 h |
| Timpul de lucru: | 4|8 h |
| Tip: | LED |
| Tip baterie: | Ni-MH |
| Unghi de lucru: | 30 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 7.2 V d.c. |
| Aplicație: | do oświetlania komory silnika |
| Capacitatea bateriei: | 1800 mAh |
| Dimensiuni: | 1075x50 mm |
| Flux luminos: | 350 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|samochodowa 12V |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|50% |
| Sursa de lumina: | 120|60 LED |
