LAMPĂ LED CU ACUMULATOR, 5W, 400LM, LI-ION
-
223,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Funcția lanternă: | nie |
| Magnet: | tak|w podstawie |
| Nivel de securitate: | IP65 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Putere: | 5 W |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 4 h |
| Tip: | COB LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 180 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Aplicație: | do inspekcji lakieru |
| Capacitatea bateriei: | 2600 mAh |
| Flux luminos: | 400|200 lm |
| Încărcător: | sieciowa |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra: | 95 |
| Masa: | 300 g |
| Moduri de iluminare: | 100%|50% |
| Putere mecanică: | IK07 |
| Sursa de lumina: | 1 LED |
| Temperatura de culoare: | 4500 K |
| Vitalitate: | 100000 h |
